poniedziałek, 12 maja 2014

Wycieczka z dzieckiem do Zoo

Każda pora jest dobra, aby pojechać na rodzinną wycieczkę przy pogodzie i niepogodzie, bo w deszczu też lubimy się gdzieś wybrać. Dobrze czasem wyrwać się na chwilę z domu, zapomnieć o codziennych obowiązkach i dostarczyć sobie rozrywki. To świetny sposób, aby dziecko poznało nowe zakątki świata. Postanowiłam, że od czasu do czasu będę pisać Wam o ciekawych miejscach w Krakowie i nie tylko, gdzie warto wybrać się dziećmi. Co Wy na to?

Jeśli mieszkacie lub odwiedzacie Kraków i zastanawiacie się gdzie zabrać Waszego maluszka na wycieczkę polecam krakowskie Zoo. Przy pięknej pogodzie atrakcji z pewnością Wam tam nie zabraknie. Przyjeżdżając na parking Zoo trzeba pokonać jeszcze dość daleką trasę przez las, aby dojść do samego zoo. Jeśli nie chcecie za dużo chodzić, obok parkingu podjeżdża bus lub autobus. Taka przejażdżka busem to dla dziecka też niezła atrakcja. Jedzie się około 3-5 minut :)

Im dziecko starsze tym lepiej będzie się bawić. Amelka na widok słoni i żyraf otworzyła ze zdziwienia buźkę, uśmiechnęła się i zaczęła bić brawo z zachwytu :) Starsze dzieci mogły karmić marchewką zwierzątka w mini zoo. Króliki, osiołki, barany, lamy i wiele innych oswojonych zwierząt.

A teraz zobaczcie zdjęcia z naszej udanej wycieczki :


1 komentarz:

  1. Co roku zaliczamy Zoo w Krakowie. W tym roku bedzie nasz taki pierwszy, porządnie swiadomy raz :)

    OdpowiedzUsuń