poniedziałek, 15 września 2014

Rozbrajające teksty dzieciaków - AKCJA Mamo uśmiechnij się - weźmiesz udział?

Codziennie nasze dzieci czymś nas zaskakują. Nowymi umiejętnościami, zdolnościami i mądrościami. To coś co nadaje naszemu macierzyństwu kolorów. Każdy uśmiech, mały gest dziecka daje nam szczęście. Prawdziwa przygoda zaczyna się gdy nasz maluch wypowiada pierwsze słowa. Pierwsze mama, pierwsze tata i pierwsze nie! Słowo do słowa i zaczyna się prawdziwa sałatka słowna! :) Mowa bo właśnie z tym związana jest Akcja Mamo uśmiechnij się to główna tematyka w jakiej będziemy się obracać. 

Ile razy Wasze dzieci powiedziały coś co Was zupełnie zaskoczyło, rozbawiło i chciałyście tego słuchać jeszcze i jeszcze? :) Z pewnością mnóstwo! Wiem z doświadczenia. Czasem dzielę się z Wami rozmówkami, które prowadzę z Amelką lub jej monologami. Czasem kilka zdań wystarczy, żeby poprawił się nastrój w nawet najbardziej pechowy dzień. 

Lubimy się dzielić tym co nasze dzieciaki potrafią. A swoją mową potrafią powalić na łopatki każdego! Dlatego właśnie powstała ta Akcja. Dla uśmiechu! Dla poprawienia nastroju Mam. 


Podziel się z innymi Mamami tym co powiedziało Twoje dziecko! Czymś zaskakującym, śmiesznym, mądrym. Razem możemy pozytywnie się nastrajać. Dawka dobrego humoru przyda się każdej Mamie :)

Jak to działa?

Możecie przysyłać do mnie Wasze rozmówki poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie na dole strony oraz w wiadomości prywatnej na facebooku. Podpiszcie dialog czy monolog Waszym imieniem, imieniem dziecka i pamiętajcie, aby napisać ile Wasz maluch ma miesięcy, lat. Wasze wiadomości będą publikowane na blogu i fanpage'u Mama Daje Radę.

Na facebooku będę co jakiś czas dodawać to co do mnie wyślecie. Jak często, to zależy od tego ile Mam weźmie udział w zabawie. Co tydzień na blogu będą pojawiać się najlepsze rozmówki, monologi, hasełka Waszych dzieci, którymi chcecie się podzielić i rozbawić inne Mamy. Więcej uśmiechu, więcej dobrego humoru - tego potrzebuje każda Mama! 

Podajcie dalej, zachęcie inne Mamy do dzielenia się swoją radością i zdolnościami Waszych pociech! :)

Czas start! 

1 komentarz:

  1. Ale żałuje, że mój Antoś jeszcze nie mówi:) Ale bez gadania i tak jest rozbrajający swoim uśmiechem:)

    OdpowiedzUsuń