poniedziałek, 10 listopada 2014

Mama Daje Radę MA ROK!

Szykowałam się na rocznicę mojego bloga zupełnie nieświadoma że to już...po rocznicy. Właśnie spojrzałam na datę pierwszego posta i okazało się, że 2 dni temu minął rok blogowania choć byłam pewna, że to dopiero za 2 tygodnie!!! 

Cieszę się ogromnie, że zdecydowałam się na pisanie tegoż bloga. Dziękuję Wam, że jesteście, czytacie, komentujecie!!! Jestem przeszczęśliwa że pisząc i dzieląc się z Wami swoją matczyną i psychologiczną wiedzą mogę Wam w jakiś sposób pomóc i Was wesprzeć :) 

Dziękuję za Wasze miłe słowa, za wszystkie wiadomości jakie od Was dostaję. Z każdym dniem jest Was coraz więcej. Okazuje się, że największym zainteresowaniem cieszą się posty eksperckie oraz te osobiste Cieszę się, bo właśnie w tą stronę zmierza ten blog. Liczę na to, że w przyszłości będzie to miejsce, gdzie znajdziecie najwięcej odpowiedzi na nurtujące Was pytania z życia Mamy, Dziecka i Rodziny. Blog się stale rozwija i ja się rozwijam dzięki niemu :) 

Po tym krótkim podsumowaniu mam do Was pytanie. Choć znam statystyki bloga to mimo wszystko chciałabym dowiedzieć się od Was: Jaka tematyka postów najbardziej Was interesuje? O czym chcielibyście czytać więcej, a o czym mniej? Czy jest coś czego Wam brakuje na blogu? Podzielcie się Waszą opinią!


Pozdrawiam! Patrycja Brak komentarzy:

Prześlij komentarz