sobota, 6 grudnia 2014

Króliczek


Od drugich urodzin to ulubiony króliczek Amelki. Jest przesympatyczny (potrafi się nawet turlać). Wystarczą cztery drewniane elementy żeby zapewnić dziecku przyjemną zabawę na długo. Dziecko manipuluje klockami, układa z nich co chce. Teraz Amelka najczęściej buduje domek dla króliczka. A zły wilk (czytaj: mama) przychodzi, dmucha i domek się rozpada, więc czym prędzej trzeba znów go zbudować żeby królik był bezpieczny ;) Od słowa do słowa we dwie wymyśliłyśmy tą zabawę. 

Zabawka zdecydowanie wspomagająca rozwój dziecka, szczególnie rozwój umysłowy. Dla dzieciaczków od 2-5 roku życia. Zabawa nią ćwiczy motorykę małą, rozwija wyobraźnię, zachęca do myślenia. Do klocków dołączone są karty z zadaniami. Dziecko z naszą pomocą lub bez, w zależności od wieku, może układać klocki i króliczka tak jak pokazuje karta. U nas karty czekają w pudełku na przyszłe lata, a póki co to już wiecie jak jest. To zabawka na długie lata. Amelcia ma szczęście do prezentów, ten był urodzinowy! :) Króliczek firmy GRANNA.

4 komentarze:

 1. Świetne są takie drewniane zabawki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Magdalena Węgier6 grudnia 2014 16:46

  Świetna zabawka. Uwielbiam kreatywne zabawki dla malucha. Podpowiedz mi proszę gdzie mogę kupić lub po jakiej nazwie szukać ?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madziu, widzisz dobrze, że spytałaś! Powinnam była napisać o tym w poście. Moje niedopatrzenie. Zabaweczka to króliczek firmy GRANNA z serii smart games. Nie wiem gdzie został kupiony, bo to prezent, ale sądzę, że na allegro znajdziesz. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 3. Super zabawka :) Drewniane zabawki dla dzieci są najlepsze.

  OdpowiedzUsuń