środa, 18 maja 2016

Jak dobrze być kobietą!W minionym tygodniu wzięłam udział w pierwszym spotkaniu blogerek z cyklu 'Jak dobrze być kobietą!. Niezwykle przyjemnie jest spotkać kilkanaście przedsiębiorczych, pewnych siebie kobiet w jednym miejscu. Takie spotkania (nie tylko dla blogerek) ale po prostu dla kobiet, dla mam dodają motywacji do działania, poszerzają horyzonty i dają nam możliwość poznawania nowych inspirujących ludzi. 

Spędziłyśmy czas w nowej krakowskiej restauracji Fresh&Fun dla rodzin z dziećmi. Przyjemne, czyste miejsce z bardzo dobrym jedzeniem. Amelka, która dołączyła do mnie pod koniec spotkania, bawiła się wspaniale! Polecam wybrać się tam na chwilę relaksu z dziećmi. 


Dziewczyny zadbały również o przygotowanie merytoryczne spotkania. Gościły z nami inspirujące osoby, prowadząc warsztaty w temacie: FINANSÓW. Rober Rojek, którego na co dzień w Krakowie możecie spotkać w klubie EuroCash. Opowiadał o tym jak dobrze gospodarować pieniędzmi. Każda z nas miała możliwość przemyślenia tego jak zarządzamy swoimi pieniędzmi. Pan Robert zainspirował mnie do przeczytania książki "Bogaty albo biedny, po prosu różni mentalnie", którą serdecznie polecam, jeśli pragniecie lepiej zarządzać swoim budżetem. Z tematem WARTOŚCI zapoznała nas trenerka i coach Monika Perdjon. To był czas do przemyśleń i skupieniu się na chwilę na sobie. Przeprowadziła z nami, kobietami, warsztat dzięki któremu uświadomiłam sobie jakie wartości obecnie w moim życiu są najważniejsze. Uświadomiłam sobie także, jak małymi krokami dążyć do realizacji i życia zgodnie z własnymi wartościami. Ciekawe doświadczenie. 
W świat kosmetyków naturalnych zabrały nas dziewczyny, reprezentantki firmy Colway. Muszę przyznać, że skład tych kosmetyków zupełnie mnie zaskoczył. Kolejna firma, która udowadnia, że można stworzyć dobrej jakości kosmetyk, bez CHEMII! Dziewczyny wgłębiły mnie w tematykę magicznego działania KOLAGENU i jego właściwości i dobroczynnego wpływu na naszą skórę. A w świat makijażu zabrała nas wizażystka Justyna Pakuła, która prowadzi swoją firmę JP-Make-up-Artist. Podczas pokazu makijażu, jaki wykonała na modelce Sylwii, podpowiedziała nam tricki jakie powinnyśmy wykorzystać w makijażu, by wyglądać lepiej. Najważniejsze to odpowiedzieć sobie na kilka pytań dotyczących kształtu twarzy, przyglądnąć się jej dobrze, by makijaż nas upiększał, a nie obciążał i zabierał blask ;) Justyna, prawdziwa artystka! :) 


Podziwiam I DZIĘKUJĘ 
Klaudii z bloga NIEZŁE ZIÓŁKO
Ani z bloga CODZIENNOŚĆ NASZA
Agnieszce z bloga My lifestyle
organizatorkom spotkania za rewelacyjne przygotowanie i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Wiązało się to z ogromem pracy i tutaj podziękowania i brawa dla Was dziewczyny!!!! 

Dziękuję również za wspaniałe prezenty. Project Planner - artykułu biurowe.DZIEWCZYNY - BLOGERKI !!!!! :) Jeśli jeszcze nie znacie, poznajcie :)

Magda - MADZIOF
Kasia - GABISTWORKOWO
Lidka - RETROMODERNA
Agnieszka - OGRÓDEK TALENTÓW
Sylwia - MATCZYSKO
Klaudia - NIEZŁE ZIÓŁKO

Uśmiechnięte, pełne energii po spotkaniu :)
AUTORKĄ PRZEPIĘKNYCH ZDJĘĆ JEST: MARTA WIATR
PATRONAT MEDIALNY: MAMO PRACUJ
Partnerzy spotkania: Dr Barbara, PublicatPoczta Kubkowa http://kol-dar.pl/Q-boxPRoject PlannerBellovemoments


1 komentarz:

  1. Dziękujemy za udział w spotkaniu! Miło było cię poznać :)
    Pozdrawiam
    Ania

    www.codziennoscnasza.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń