poniedziałek, 4 grudnia 2017

Nowy etap. Nowe wydawnictwo. Nowa książka.


Kiedy piszę ten post, sama nie wierzę, że to wszystko się dzieje. Decyzję o wydaniu książki podjęłam z początkiem lata. Jest grudzień i lada chwila książka idzie do druku, a rzeczywistością stało się założenie wydawnictwa. Trochę to trwało zanim wszystko dopięliśmy na ostatni guzik. Wiele spraw szło wolniej niż oczekiwałam. Kosztowało to wiele godzin pracy i nieprzespanych nocy, ale tego jestem pewna, że warto! Po raz kolejny pomysł, który zrodził się w mojej głowy, doczekał się realizacji i jestem dumna! Mam nadzieję, że nasze książki oraz wydawnictwo przyjmiecie z uśmiechem na ustach.

Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata 

Skąd ta nazwa, spytacie. Zawiera w sobie kwintesencję tego, co chcemy przekazać rodzicom i dzieciakom. Chcemy by wśród nas było coraz więcej świadomych rodziców. Chcemy, aby dzieci wiedziały jak sobie radzić z emocjami, jak mogą je wyrażać i jak rozwiązywać trudne sytuacje. Chcemy, aby wychowanie dzieci było oparte na poczuciu bezpieczeństwa, wsparciu, zaufaniu, silnych więziach i dobrej relacji. Czasem trudno nam znaleźć rozwiązanie w życiowych sytuacjach, dlatego chcemy te sytuacje opisać i wspólnie znajdować rozwiązanie. Będziemy mówić o emocjach,
o świadomym wychowaniu, o bliskości. Oprócz radości, szczęścia i euforii, będą emocje takie jak smutek, czy złość, nawet strach, bo o nich także należy mówić. Nie boimy się głośno mówić o emocjach. Nie zawsze jest różowo, czasem nie wiemy gdzie iść, popełniamy błędy, spotykają nas nieoczekiwane, nacechowane silnymi emocjami przeżycia. Jak sobie wtedy radzić? Chcemy by nasze książki przeprowadzały dzieciaki przez różne emocje, które towarzyszą im w codzienności. I w końcu chcemy pokazać, że w gestach, słowach, że w rodzicu można znaleźć wsparcie. A rodzic potrzebuje siły i te książki będą także dla Was, drodzy rodzice! :) Tuli Mama Tuli Tata każdego dnia, codziennie, bez względu na wszystko. 


O czym będzie pierwsza książka? Dowiecie się już niebawem. Niebawem też zaproszę Was na nowy fanpage oraz stronę, gdzie poczytacie więcej o naszym wydawnictwie i książkach. 
Mama Daje Radę zostaje, bo codziennie odwiedza to miejsce tysiące osób, z czego jestem dumna, bo od bloga wszystko się zaczęło! :) 


Do zobaczenia! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz