środa, 29 sierpnia 2018

Ostatni rok.

Dawno, dawno temu pisałam ostatni post na blogu. Jednak stale się rozwijam, jestem z Wami w kontakcie na Instagramie i Facebooku, gdzie dzielę się z Wami wiedzą, doświadczeniem i życiem codziennym. 

29 urodziny to dla mnie pora na podsumowanie ostatniego roku, który był pełen rozmaitych perypetii i wielu wyzwań. Było sporo pracy, ale też czas na odpoczynek. Udało nam się przed wakacjami wprowadzić do nowego domu. To był mój owocny rok...


Założyłam Wydawnictwo Tuli Mama Tuli Tata i wydaliśmy dwie wyjątkowe książki o emocjach dla dzieci: "Urodziny Lamy Lenki" oraz "Lama Lenka wychodzi z domu." A zakładam, że to dopiero POCZĄTEK, bo pomysłów mamy sporo i realizacja....w toku. Mieliśmy nawet swój debiut na żywo podczas pikniku krakowskich mam. Spotkaliśmy mnóstwo rodziców, z którymi rozmawialiśmy o naszych książkach. O celu i przekazie, jaki ze sobą niosą. 
Do tego, jak już wspominałam, przeprowadziliśmy się z mieszkania do domu! To jest historia na inny post, choć jak mnie trochę znacie to wiecie, że zbyt dużo nie chcę zdradzać, jeśli chodzi życie prywatne. Powiem tylko, że....swój ogród to jest spełnione marzenie. Dzieciaki mają CUDOWNIE, a ja dużo więcej czasu.Przede mną ostatni rok przed trzydziestką. Pora spisać plany. Choć wiadomo, kiedy ma się dzieci te plany mogą ulec zmianie w tempie zastraszająco szybkim #momlife 

Planuję i stawiam sobie cele. Bez tego raczej nie powstałoby to wszystko, co jest do tej pory. Dziękuję Wam, że Mama Daje Radę to miejsce, gdzie szukacie inspiracji. Dziękuję, że piszecie wiadomości, że dzielicie się swoimi problemami ze mną. Mam nadzieję, że uda mi się regularnie być z Wami również tutaj na blogu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz