Nietypowy prezent na Walentynki. Co dać w prezencie, aby naprawdę zaskoczyć?

0
656
fot. unsplash.com

Niektórzy Walentynki obchodzą z daleka, a inni celebrują na 100%. Najważniejsze, aby przy tym dobrze się bawić i odpowiednio docenić tę najbliższą sercu osobę. Jeżeli jednak daleko ci do pluszowych serduszek, mam garść pomysłów na alternatywne, nieszablonowe upominki z okazji tego święta. Oto one!

Nietypowy prezent na Walentynki musi mieć w sobie element zaskoczenia. Nie musi być drogi, aby należał do kategorii trafione prezenty. 

Kolacja bez świec

Na to wieczorne wyjście można przyjść właściwie dowolnie ubranym. Tu nie ma znaczenia wygląd, bo i tak nie będzie go widać w restauracyjnych wnętrzach. Lokali, które oferują kolacje w całkowitych ciemnościach jest pełno w większych i mniejszych miastach. Na czym dokładnie to polega?

Już na wejściu, kelner prowadzi nas do kompletnie ciemnej sali. Klienci nie widzą właściwie nic, a personel, ma noktowizor, więc jesteśmy zdani praktycznie na nich. Następnie Szef Kuchni przynosi zamówione potrawy. Jedzenie odbywa się w całkowitej ciemności. Ponoć wrażenia smakowe, spotęgowane brakiem bodźców wzrokowych, są niesamowite. Warto spróbować! 

Nietypowy prezent na Walentynki
fot. unsplash.com

Lot paralotnią

Czy jest coś bardziej romantycznego niż lot małym samolotem w blasku zachodzącego słońca? Każda fanka romansów potajemnie marzy właśnie o tym. Pod warunkiem rzecz jasna, że nie boi się latać i nie ma klaustrofobii. Bo o tą nietrudno w małym samolocie lecącym wiele kilometrów nad ziemią. Miejsc, gdzie można wykupić taki lot jest sporo. Poszukaj w lokalnych klubach aeroplanowych albo też skorzystaj z gotowych ofert sklepów oferujących wrażenia. Ta druga opcja zapewnia również pięknie opakowany prezent, co wszak nie jest bez znaczenia. 

Wspólna sesja zdjęciowa

Czy warto umawiać się na profesjonalne sesje zdjęciowe, gdy mamy pod ręką telefony z całkiem dobrymi aparatami? Odpowiedź jest jedna: można, a nawet trzeba. Mimo, że filtry na instagramie zadbają o właściwą kolorystykę i światło, nic nie zastąpi dobrych kadrów i odpowiednich ustawień. Wspólna sesja zdjęciowa będzie cudowną pamiątką na lata. 

Jeżeli chcesz iść o krok dalej, poszukaj fotografów robiących sesje sensualne. Kilka zmysłowych ujęć zebranych w jednym albumie z pewnością rozgrzeje was i wyniesie związek na wyższy poziom. Dobry fotograf sensualny zadba o prywatność i z pewnością obrobi zdjęcia w taki sposób, aby każdy był zadowolony.

Kurs tańca

Nic nie relaksuje tak, jak taniec. Uwalnia energię, rozładowuje napięcie i sprawia, że po prostu endorfiny szaleją. Nietypowym upominkiem walentynkowym może być więc kurs tańca dla dwojga. Możecie wybierać między lekcjami indywidualnymi albo też zajęciami grupowymi. Każda z tych opcji ma swoje plusy.

Nietypowy prezent na Walentynki
fot. unsplash.com

W przypadku indywidualnych lekcji, uczycie się tańczyć pod czujnym okiem instruktora a jednocześnie dopasowujecie się w tańcu do siebie. W zajęciach grupowych partnerzy najczęściej się wymieniają podczas zajęć, aby zyskać niezbędną przestrzeń i umiejętności adaptacyjne. Minus jest taki, że nie tańczysz tylko z partnerem/partnerką z którą przyszło się na zajęcia.

Kolejna sprawa, to wybór rodzaju tańca. Jeżeli chcesz brylować na salonach, postaw na taniec towarzyski, który nauczy was podstaw, czyli walca, tanga i każdego innego w klasycznym wydaniu. Gdy jednak masz ochotę na relaks i dobrą zabawę, postaw na tańce latynoamerykańskie. Samba i bachata z pewnością się spodobają, a jednocześnie sprawią, że humory pofruną w kosmos. Nic tak nie rozbawia, jak taniec w latynoamerykańskim wydaniu. 

Podsumowując

Jak widzisz, nietypowy prezent na Walentynki łatwo może trafić do kategorii trafione prezenty. Przy odrobinie kreatywności, będzie to prezent do 50 zł dla chłopaka, a nawet drobnostki idealne na prezent. Z pewnością nie wpiszą się tu jednak uniwersalne prezenty na każdą okazję. One ratują skórę, gdy naprawdę nie wiadomo co dać w prezencie. W kategorii nietypowych wpisują się również idealne prezenty dla majsterkowicza czy prezenty kuchenne. A już w szczególności bilet jako upominek, co również może być prezentem na walentynki. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here