Żenujące upominki walentynkowe. Tego nie rób, bo romantyczny wieczór zamieni się w koszmar!

0
578
Zenujące upominki walentynkowe
fot. unsplash.com

Powiedzmy sobie to już na początku – Walentynki to lekko kiczowate święto. Nie każdy z nas lubi obnosić się ze swoimi uczuciami i krzyczeć o nich całemu światu. I nie dla wszystkich baloniki, puchate serduszka i rękawiczki dla dwojga. Nigdzie również nie jest powiedziane, że absolutnie każda para musi zjeść w tym czasie romantyczną kolację. Co robić, aby w tym dniu uniknąć wpadki? 

Żenujące upominki walentynkowe to tylko jeden z elementów, które mogą zamienić ten wyjątkowy dzień w koszmar. Za nimi stoi jeszcze kilka konkretnych przykładów z podpisem – tego z pewnością nie rób!

Kwiaty

Chociaż kobiety kochają otrzymywać kwiaty i w Walentynki to już standard, czasem może dojść do zgrzytów. Pierwszy błąd, jaki mężczyźni popełniają przy ich kupowaniu, to fakt, że decydują się czasem na sztuczne kwiaty. A to jest ogromne faux pass i żadna kobieta tego nie wybaczy. 

Rada: Nigdy, przenigdy nie dawaj kobiecie sztucznych kwiatów. Zasada ta również dotyczy romantycznej kąpieli.

Drugi newralgiczny punkt to kwiatki doniczkowe. Jeżeli dajesz kwiaty na prezent, to koniecznie cięte. W doniczce kup tylko wtedy, gdy osoba obdarowana wyraźnie sobie tego życzy. Co więcej, nawet, jeżeli zapomina o regularnym ich podlewaniu, unikaj kaktusów. 

Rada: Jeżeli już musisz kupić kwiaty doniczkowe, wybierz te najbardziej okazałe. 

Ostatni aspekt to płatki róż w wannie. Każda kobieta marzy, aby chociaż raz wykąpać się w wannie pełnej płatków róż. Jednak mało która wie, że potem te płatki przyklejają się do skóry. Jeżeli planujesz taką kąpiel, postaw na płatki róż z mydła i olejków, które nawilżą i dopieszczą skórę. Bez efektu sklejenia.

Rada: Zamiast kąpieli w kwiatach, zaproponuj wannę pełną piany i aromatycznych olejków. 

Zenujące upominki walentynkowe
fot. unsplash.com

Spotkanie we dwoje

Najgorsze, co możesz zrobić, to zmuszać się do czegoś na siłę. Romantyczna kolacja przy świecach tylko wtedy ma magiczny wydźwięk, gdy oboje z obecnych tam ludzi ma odpowiedni nastrój. W przeciwnym razie to spotkanie z pewnością skończy się kłótnią. Podobnie z seansami walentynkowymi w kinie, gdzie wyświetlane są filmy o miłości. Nie każdy lubi takie klimaty. Dlatego przed ustalaniem tego, co robicie w walentynki, koniecznie porozmawiaj szczerze ze swoją drugą połówką. Wspólnie ustalcie na co macie ochotę.

Rada: Podczas rozmowy zróbcie burzę mózgów i rzucajcie najbardziej szalonymi pomysłami. Dzięki temu nie tylko będziecie się przy tym dobrze bawić, ale i może wymyślicie coś naprawdę odjazdowego!

Żenujące upominki

Fora internetowe kipią od opowieści mężczyzn i kobiet dotyczących nietrafionych prezentów walentynkowych. Wśród najczęstszych wyróżnia się:

  • Niedopasowana bielizna – mężczyzno, jeżeli chcesz kupić bieliznę swojej partnerce, zorientuj się co do jej wymiarów. 
  • Prezenty „przechodzone” – świeczka, którą dostałaś od faceta niebezpiecznie przypomina tą, którą dałaś na święta jego mamie? Chyba to nie przypadek…
  • Prezenty na pokaz – wystawna kolacja i wszystko skrupulatnie filmowane na instagramie? Oj, nie tędy droga.
  • Pluszowe misie i serduszka – to coś, co przestało być fajne wraz z opuszczeniem podstawówki.
  • Tatuaż z imieniem ukochanego/ukochanej – to nie jest dowód miłości, tylko niebezpieczne poświęcenie. 

Rada: Jeżeli chcesz nietypowy prezent na walentynki, koniecznie pomyśl o czymś innym, bardziej zaskakującym i osobistym. Wybierając prezent, skup się na potrzebach tej drugiej osoby, a nie spełnianiu swoich własnych marzeń. 

Zenujące upominki walentynkowe
fot. unsplash.com

Podsumowując

Prezenty na walentynki mogą mieć różną postać, lecz to od ciebie zależy, czy będą to trafione prezenty. Nie ma znaczenia tu cena, bo spokojnie kupisz prezent do 50 zł dla chłopaka jak i drobnostki idealne na prezent. Mogą to być również idealne prezenty dla majsterkowicza czy prezenty kuchenne. Świetnie sprawdzi się również bilet jako upominek a nawet uniwersalny prezent urodzinowy. Wszystko to będzie w porządku pod jednym tylko warunkiem – dostosujesz go do osoby obdarowanej. W przeciwnym razie czeka cię walentynkowa katastrofa i nietrafione prezenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here